Navliekanie na šnúrku

… od septembra nám začína “obdobie nielen zastrúhaných farbičiek” a aby to nebola priveľká zmena pre každého zo zbojníkov, tak sme začali už teraz počas leta “predprípravu”. 

Jeden pekne usilovne pracuje, druhý sa “učí” s ním, lebo on chce a baví ho to , no a hlavne treba zabaviť drobcov ˇ, aby nerušili veľkáčov a aby sa tiež niečo naučili. Takže dnes navliekanie na šnúrku, jemná motorika. Otváram opäť svoj album na inšpiráciu aj pre seba, čo som ešte dávnejšie len s dvomi robila. Možno niekomu ako nápad tiež poslúži .

Pre malých aj väčších zbojníkov môže byť navliekanie na šnúrku zábavou. Tí menší si trénujú jemnu motoriku a väčší môžu skúšať čo najrýchlejšie navliekanie na čas.

Potrebujete akúkoľvek šnúrku (čím dlhšia tým lepšia) a čo medzi hračkami s veľkým otvorom nájdete to poslúži na navliekanie. Veľmi jednoduché . Ja som použila veľké korálky , skladacie kocky s otvormi a kadečo ďalšie . Ak mate takého malo , môžete použiť rolky z toaletného papiera. Lahko sa drobcom navliekajú. Rolky môžete pripadne ešte pred použitím namaľovať .

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *